350g liszt
180 g porcukor
1 csomag sütőpor
30 g kakaópor
100g narancsos étcsoki(Én most mandulás - narancsossal készítettem)
250 g vaj/margarin
5 db tojás
1db narancs reszelt héja és leve
Az olvasztott vajat és a porcukrot kikeverjük. Hozzáadjuk a tojásokat, narancs héját, kifacsart levét. Utána lassa a lisztet, sütőport, kakaóport. A csokit apró darabokra vágjuk és azt is hozzákeverjük. A kuglóf formát vajjal kikenjük és szépen belesimítjuk a tésztát. A sütőt előmelegítjük 180 fokra és kb 50 percig sütjük. (de ez az idő, sütőfüggő)
Porcukorral megszórva, vagy csokival leöntve tálaljuk.
2 tojásfehérjét kezdjünk el felverni egy csipet sóval. A hab legyen egészen kemény. Csak ezután adjuk hozzá az őrölt mandulát és fahéjat. Ennél a fázisnál már ne használjunk habver...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Megfozom a tojasokat, es meg melegen az elkeszitett festekbe martogatom.
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Közepes
A csülköt és a babot külön fazékban főzzük meg. Közben készítsük el a besamelt. A vajat serpenyőben olvasszuk meg, keverjük el benne a lisztet, de vigyázzunk, hogy ne pirítsuk meg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű