- 500 g pulyka darált hús
- 3-4 répa
- 2 fej vöröshagyma
- 1 tojás
- pirospaprika
- petrezselyem
- só, bors, egy kis erőspista
- egy kevés zabliszt, amiben megforgatjuk
A hagymát és a répát nagyon apróra vágjuk aprítógéppel, majd kevés vízen megdinszteljük.
Összekeverjük az alapanyagokat és gombócokat formálunk belőle.
Beleforgatjuk egy tálban zablisztbe.
Előmelegített, 160 fokos sütőben, alul-felül sütéssel sütjük 40 percig, majd megforgatjuk őket és 200 fokon további 10 percig sütjük.
A chia pudingot előző este összekeverjük. A kókusz krémet is összekeverjük. Majd a kétféle krémet poharakba egymásra rétegezzük!
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Az alapanyagokat öntsd egy olyan shakérbe amibe összetudod turmixolni vagy turmixgépbe, és egyszerűen pürésítsd össze. Tejjel igény szerűen tudod higítani.
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
A tésztát összeállítjuk,egy éjszakára hűtőbe tesszük, folpackal letakarjuk. Hűtőből kivéve kissé átgyúrjuk, és téglalap alakúra nyújtjuk /kb 3-5 mm-vastagságúra/. A hosszabbik olda...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű