25 dkg rizsliszt
1 kk szódabikarbóna
4 tojás
2,5 dl tej
só
12 dkg vaj vagy kókuszolaj vagy olaj
6-8 dkg cukor
A tojásokat felverjük, majd összekeverjük az olvasztott vajjal, vaníliával, cukorral, tejjel, végül a szódabikarbónás rizsliszttel.
A gofrisütőt érdemes minden egyes sütés előtt pici olajjal kikenni.
A kisütött gofrikat rácsra tesszük, így nem puhul meg a külső ropogós rész.
175 fokon 15 percig sütjök
Elkészítési idő: 15 Nehézség: Könnyű
Az alapanyagokat összekeverjük és sütőpapírral bélelt tepsibe öntjük. Kb. 40 percig sütjük 190 fokon.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat megmostam, felütöttem gondosan szétválasztva a tojás fehérjét a sárgájától. A cukor felét felhabosítottam a tojássárgákkal, a másik felét pedig a tojásfehérjéhez adta...
Elkészítési idő: 40 perc Nehézség: Könnyű