- 400 ml gyümölcslé (ha nincs friss gyümölcs otthon, készülhet 100%-os gyümölcsléből is)
- 8 teáskanál porzselatin
◾️A gyümölcslevet a zselatinnal felfőzzük, de amint felforrt, már vegyük is le a tűzről és picit hagyjuk hűlni.
◾️Vegyünk elő tetszőleges szilikonformákat, és adagoljuk bele a zselatinos gyümölcslevet.
◾️Kb. 1 órára, de minimum 15 percre tegyük hűtőbe.
◾️A formákból kiszedve már fogyaszthatjuk is.
Az alap hozzávalóit összekeverjük, majd süssük kb 180 fokon kb 60 percet! Sülés után a lapokat félbe vágjuk, megkenjük DW csoki, karamell, sárgabarack öntettel, majd rákenjük a va...
Elkészítési idő: kb 60 perc Nehézség: Könnyű
A vajat és a csokoládékat vízgőz felett megolvasztjuk. Nem kell forrónak lenne, elég, ha folyékony és homogén masszát kapunk. Hozzákeverjük az egyik adag cukrot a csokis-v...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes