- öt galambfiók
- só
- margarin
A megmosott galambokat hosszában ketté vágtom, megsózom, sütőpapírral bélelt tepsibe rakom, mindegyik fél galambra teszek egy teáskanálnyi margarint, majd alufóliával lefedem, 170 fokra állított előmelegített sütőbe teszem. Kb. 1 óráig sütöm, közben kétszer megfordítom. A végén 250 fokra állított sütőben szép pirosra sütöm.
A tésztát a szokott módon, bő, forrásban lévő, sós vízben kifőztem, leszűrtem, hagytam lecsepegni. Közben a csirkemellet ledaráltam, majd a felhevített vaj-olaj keveréken fehéredé...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Elkészítése: A megtisztított burgonyát felvagdossuk és olajjal kikent tepsibe tesszük. A húsokat átkenjük sóval és borssal, rátesszük a burgonyára. A paradicsomot a fokhagymával e...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű