65 dkg liszt
3 dkg élesztő
1 kk. só
1 mk. /pici/ cukor
1,5 tk.olaj
3-4 dl víz
Dagasztani.Keleszteni 1 órát. 10 felé osztani,formázni.keleszteni 30 percig.Bevágni,spriccelni. 200-230 fokon 15-20 perc sütés.
Az összes hazzávalót összeöntjük a víz kivételével. Azt meglangyosítjuk és fokozatosan a dagasztógépbe öntjük. Kb. 5 percig dagsztjuk, majd 35 percig kelesztjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Mindent összekeverni.Dagasztani,puha,formázható tészta.Keleszteni 40-60 perc./duplájára/.Formázni,edény,papír tészta 40 perc pihenés. 30 perc után bevágni. Sütő 230 fok kenyeret s...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
a dagasztóba én mindig a sót teszem alulra, rámérem a lisztet, majd belemorzsolom az élesztő és rá a folyadék,reszelt fokhagyma.... Dagasztani, a kelesztő tálba mindig öntök 3 cs...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű