A mérce a szokásos 2,5 dl-es bögre!
A tartalom a Cafeblog kizarolagos szerzoi jogi tulajdonaban all, ezert kertek a torleset.
Évek óta próbálkozok olyan bejglit sütni, ami nemcsak finom, hanem küllemre is tökéletes. Olyat, ami nem reped ki, márványos és csillogó, jó vastag töltelék van benne, finom, omlós tésztája van, házias ízvilággal. És idén végre sikerült, majd kiugrottam a bőrömből örömömben, nem is tudom, hogy milyen új kihívást fogok magamnak ezután találni
Szitáld egy tálba a lisztet, vegyítsd a kakaóporral, a sütőporral, add hozzá a darabokra vágott étcsokit. Egy másik edényben keverd össze a cukrot a tojással és a lekvárral. Óvato...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű