2 csomag tejszínhab
» 5 kanál cukor
» 1 csomag Nescafé
» 1 l tej
» 1 csomag vaníliás cukor
» 0.5 tábla csokoládé
» 1 dl rum
» 2 dl vodka
A tejszínhabokat kikeverem, hozzáadom a cukrot és a kis csomag 3in1 nescafe-t, vaníliás cukrot, és az olvasztott csokoládét. Felhígítom tejjel hogy joghurt szerű állagot kapjak majd hozzáadom a rumot és a vodkát.
Szirupot készítünk a vízből és a cukorból: addig főzzük, míg kissé be nem sűrűsödik. Felhasználás előtt lehűtjük. Pohárba tesszük az epret, ráöntjük a cukorszirupot, és 4-5 ment...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A csokoládét forrásban lévő víz gőze felett egy tálban megolvasztjuk, majd folyamatos keverés mellett a csokoládéhoz adjuk a vizet. Addig keverjük, amíg teljesen egyenletessé nem...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A banánt, a narancslevet, a joghurtot és a mézet összeturmixoljuk. Hozzáadjuk a citromlevet és felöntjük az ásványvízzel.
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű