2 csomag tejszínhab
» 5 kanál cukor
» 1 csomag Nescafé
» 1 l tej
» 1 csomag vaníliás cukor
» 0.5 tábla csokoládé
» 1 dl rum
» 2 dl vodka
A tejszínhabokat kikeverem, hozzáadom a cukrot és a kis csomag 3in1 nescafe-t, vaníliás cukrot, és az olvasztott csokoládét. Felhígítom tejjel hogy joghurt szerű állagot kapjak majd hozzáadom a rumot és a vodkát.
A tejet a fűszerekkel együtt forrald fel, hagyd állni, majd édesítsd mézzel tetszésed szerint.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az egyik tasak habtejszínt megmelegítjük ( nem forróaljuk !! ) , és belekeverjük a kapucsínót, majd a többi hozzávalót is. Alaposan összekeverjük az egészet és kiöntjük egy üvegb...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat turmixgépben dolgozd össze.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű