8 tojás,
8 ek. cukor,
9 ek. liszt,
1 vaníliacukor,
1 sütőpor,
csipet só és
3 ek. olaj
méretű tepsibe tű próbáig sütjük. Ha kihűlt lapjában ketté vágjuk és a következő krémmel megtöltjük.
Túrókrém:
50 dkg túró, 10 dkg tejszínes krémsajt, 1 citrom reszelt héja, 25 dkg margarint habosra keverünk 20-25 dkg cukorral hozzá adjuk a túróhoz, és összekeverjük, a felét az elvágott piskótára kenjük, rátesszük a piskóta lap másik felét, tetejére kenjük a maradék túrót.
2 kis kocka csokit meg olvasztunk és egy zacskóba öntjük, a végét levágjuk és ezzel megcsurgatjuk a túró tetejét, idény gyümölccsel díszítjük.
Egy sütőtökhöz kb négy evőkanál kókuszlisztet keverek. A sütőtököt ugye sütőben sütöm. Lehet hozzá tenni fahéjat. Golyókat formázok és kókuszreszelékbe forgatom. Eddig édesburgonyá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Szükségünk lesz egy 200 C-os sütőre, de még ne melegítsük elő, korai lenne. Akkor kapcsoljuk be a sütőt, mikor a tojásfehérjével lekenjük a bejgliket. 2 Egy tálba kimérjük a lisz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Máz: 20 dkg porcukor, 2 tojás fehérje, gőz felett felverni, és 10 dkg csokit olvasztunk bele, összekeverjük, és a tésztára kenjük. Ferdén szeleteljük.
Elkészítési idő: 140 perc Nehézség: Közepes