25 dkg laktózmentes vaj
25 dkg nádcukor
2 db tojás
6 g fahéj
2 csipet só
36 dkg teljes kiörlésű búzaliszt
Habverővel a vajat és nádcukrot habosra kevertem.
Hozzáadtam a fahéjat kevertem egy kicsit és a tojásokkal is jól összekevertem.
A sót a liszttel elkevertem és fakanállal kevertem a vajas krémhez.
Diónyi göböket formáztam, tepsire rendeztem és villával mintát nyomtam a tetejére.
Légkeveréses sütőben 180 fokon kb. 12 perc alatt készre sütöttem.
Figyelni kell a sütési időre.
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk és két részre osztjuk. Az egyik részt lisztezett deszkán kinyújtjuk. A tepsit vékonyan kikenjük margarinnal és liszttel meghintjük. A kinyújtott...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az almákat megmossuk, a magházukat eltávolítjuk, majd vékony szeletekre szeljük. A 4 csésze vizet 3 ek cukorral és a citromlével felforraljuk, majd két perce beletesszük az almasz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A pudingot a tejjel és cukorral összefőzzük, majd beletesszük a margarint és a kakaóport, ezzel töltjük meg a kekszet.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű