Tészta: 1 kanàl Norbi liszt
1 kanàl kakaópor
½ csomag sütőpor
2 tojàs
5 dkg vaj olvasztva
1 kk Norbi édesitő
Szokàsos módon piskótàt sütsz. 180fok 20 perc sütés
Krém: 25dkg túró
25dkg mascarpone
narancsaroma, kevés édesítő
Zselé: 1 narancs leve, pici édesítő, víz, tortazselé por
A szokàsos módon piskótàt sütünk, 180fok 20 perc alatt (vékony tésztaréteg lesz!).
A krém hozzávalóit simára keverjük.
A zseléhez 1 narancs levét, pici édesítőt összekeverünk, hozzáadunk annyi vizet, hogy 2 dl folyadékunk legyen. A tortazselével felfőzzük.
A piskótára rásimítjuk a krémet, naranccsal kirakjuk, majd leöntjük a zselatinnal.
Legalább 1 órát tegyük hűtőszekrénybe.
A tészta hozzávalóit jól összedolgozzuk és bedagasztjuk. A dagasztáshoz langyos vizet használjunk. Hagyjuk kicsit kelni a tésztát, majd kiolajozzuk a 30x35 cm-es tepsit, a tésztát...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverem, majd a kókuszolajjal alaposan kikent gofrisütőben megsütöm.
Elkészítési idő: 25 perc Nehézség: Könnyű
ahogy kell :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű