250g vaj
100g kakaópor
500g nádcukor
4 tojás
100g liszt
100g kókuszreszelék
fél csomag sütőpor
A vajat megolvasztjuk és összekeverjük a kakaóporral, cukorral. Miután kicsit kihűlt, egyenként hozzáadjuk a felvert tojást.
A lisztet összekeverjük a sütőporral, hozzákeverjük a csokikrémhez, majd végül hozzáadjuk a kókuszreszeléket is.
180 fokon 45 perc alatt megsütjük.
áááá
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Keverjük össze a hozzávalókat! :) Majd süssük kb 180 fokon 30-40 percet!
Elkészítési idő: kb 45-60 perc Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat tálba tesszük és kikeverjük. Édesítőt ízlés szerinti mennyiségben lehet tenni
Elkészítési idő: 5 Nehézség: Könnyű