600 ml tej
12 lbabapiskóta
40 g cukor
1 csomag vaníliás pudingpor
1 banán
tejszínhab
kakaópor
Béleljünk ki egy tálcát folpackkal.Mártogassuk a babapiskótát 100 ml tejbe és takarjuk le folpackkal és tegyük hűtőbe négy órán át.
500 ml tejben főzzük készre a pudingot és adjuk hozzá a cukrot
A lehűtött pudingot kenjük szét a babapiskótán. Hámozzuk meg a banánt, és tegyük az alsó harmadára, majd tekerjük fel az alsó folpack segítségével. tegyük egy órára hűtőbe.
Ha kihűlt, húzzuk le róla a folpackot, díszítsük tejszínhabbal és kakaóporral.
A pudingot megfőzzük, félrerakjuk kihűlni (néha keverjük meg, hogy ne legyen hártyás a teteje, vagy fedjük be folpack segítségével úgy, hogy érintkezzen a pudinggal) Az 5 tojássár...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
2
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tesztahoz valokat összegyurjuk és 1 órára hűtőbe tesszük. Utánna nagyon jól lisztezett deszkán kinyujtjuk és karikákat vágunk belőle. 180 fokon kb 7 percig sütjük őket.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű