A gyümölcskockákat 7,2 deciliteres üvegekbe raktam és feltöltöttem vízzel. Nem tettem rá semmi édesítőt. Mások javasoltak 1 kanál cukrot a tetejére szórni, de annyira finom édesek, érett szép sárgák voltak, hogy úgy döntöttem nem édesítem még pluszban. A tetőket rácsavarva visszafordítva ellenőriztem, hogy nem folynak-e?
Mentek a gépbe 90 fokon 30 percre.
Kivétel után szárazra törölgettem az üvegeket és ismét fejreállítva ellenőriztem, de nem folyt egy sem.
Ebből a négy ananászból 7 db 7,2 deciliters üveggel lett.
Nagy tiszteletem, és köszönetem mindenkinek, akik ezt a recept könyvet összeállították.- Nagyon sok receptet olvasok, és már jó néhányat ki is próbálta,- de sajnos,
7 évesNagy tiszteletem, és köszönetem mindenkinek, akik ezt a recept könyvet összeállították.- Nagyon sok receptet olvasok, és már jó néhányat ki is próbálta,- de sajnos, a kenyér az még nem mindég a legjobb.-vegyes lisztet használok,- mert ez vált be a legjobban.- grehem,-rozsliszt,és sorolhatnám, vegyesen használom.- ha valaki tud jó receptet, nagyon megköszönném,- de persze, továbbra is keresem,- és ha nincs nagy meleg a konyhában,-akkor tovább próbálkozom.--
7 éves
A hozzávalókból látszik, hogy a mézeskalácsosság a speciális fűszerkeveréknek köszönhető. Magunk is készíthetünk ilyen fűszerkeveréket fahéj, szegfűszeg, koriander, szerecsendió, á...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az epret megmosom, alaposan átnézem, hogy nincs-e hiba rajta. Ha van, kivágom. Ha nagyobb eprekkel dolgozunk, felezzük őket. Nekem helyes kicsi zamatos epreim voltak. A cukorral és...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Héjastól főzzük meg az almákat. Turmikszolás után a cukorral felfőzzük .és üvegezzük . A dunsztolás után mehet a kamrába.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű