100 gr zabpehely
100 gr natúr krémsajt
1 csapott kk instant kávé
rumaroma
édesítőszer ízlés szerint
forgatáshoz kakaópor (holland kakaópor + xillit)
A hozzávalókat kézzel összedolgozom, majd golyókat formálok belőle, amit kakaóporba forgatom. Nekem 17 db kisebb golyó lett belőle.
A zabpehely egy részét lisztté lehet darálni, hogy krémesebb legyen. Én krémsajttal csináltam, de mascaponéval is biztosan nagyon finom.
A hozzávalókból tésztát gyúrunk,2 részre osztjuk. Az első lapot zsírozott tepsibe tesszük,megkenjük lekvárral. A tölteléknek a margarint kihabosítjuk a porcukorral,a rummal,hoz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Három-három tojásból őzgerincformában egy sima és egy kakaós piskótát sütöttem. A tojásokat szétválasztottam, a sárgáját 1 evőkanál cukorral, a vízzel és az olajjal habosra kikever...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű