1kg liszt, 6 dkg friss élesztő, 6 dl tej,
10 dkg puha vaj, 2 teáskanál só,
2 csapott evökanál cukor.
Előbb a szárazanyagokat keverjük össze az átszitált liszttel.( az élesztőt is, felfuttatás nélkül)
Majd a vajjal és a tejjel jól kidagasztjuk.
Vékonyra kinyújtjuk, "pizza szeletekre" formázzuk, feltekerjük és 200 fokra előmelegített sütőben 15 - 20 perc alatt készre sütjük
Kimérjük a hozzávalókat. 2. Az összes hozzávalót összeöntjük. 3. Habverővel felverjük. 4. Kivajazott tepsiben 180 fokon fél óráig sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először a thang zongot készítem el mert azt ki kell hűteni. A lisztet összefőzöm a vízzel és lehűtöm. A hozzávalókból a kihűlt thang zonggal együtt egy nagyon szép sima tésztát da...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű