50 dkg túró,50 dkg sütőmargarin,50 dkg liszt,sajt,tojássárgája
csipet só
A túróból, a sütőmargarinból, a lisztből és a sóból gyúrjunk tésztát. Nyújtsuk ki, majd pogácsaszaggatóval szaggassuk ki. A pogácsákat tegyük bele egy tepsibe, kenjük be a tetejüket tojássárgájával, majd hintsük meg reszelt sajttal. Süssük, míg szép aranybarna nem lesz a tetejük.
160 fokon 10-15 percig
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először a krémet készítjük el. Ehhez 8dl tejet felteszünk főni a cukorral, közben a maradék tejben csomómentesre keverjük a pudingport. Miután felforrt a tej, hozzákeverjük a pudin...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes