Én a cs.szárnyakat előfőzöm fokhagymás,babérleveles,vegetás vízben.Utána csinálok egy sűrű palacsintatésztát amiben megforgatom a cs.szárnyakat.Ezután apróra tördelt kukoricapehelybe forgatom és így kisütöm.Mennyeien finom.Ha csípősen szeretitek akkor a kínai édes-savanyú csípős szószt tedd a tésztába.
Mustáros-sajtos-csirkemellHozzávalók: 4 filézett csirkemell 25 dkg sajt 3 dl tejszín 4 evőkanál mustár 1 citrom só bors
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A csirkemelleket középen éles késsel szétnyitjuk, de nem vágjuk át. Kiklopfoljuk, sózzuk, szárnyas fűszerkeverékkel megszórjuk. A hagymát apróra, a sonkát kis kockákra vágjuk. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A húst fel kell metélni kis kockákra. Serpenyőben olajon meg kell pirítani a húst. Csak vegetát kell rátenni. Kockatésztát főzök ki közben és ehhez kell keverni a húst. Bele kell ö...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű