3 tojás
3/4 bögre cukrozatlan kakaó
1/4 bögre reszelt kókusz (elhagyható)
3/4 bögre stevia, de ízlés szerint kevesebb vagy több
negyed bögre kókuszolaj és vaj keveréke
1 teáskanál vanília aroma
csipet só
A vajat és a kókuszolajat olvasszuk meg, majd keverjük össze a tojásokkal. Adjuk hozzá a vaníliaaromát, a kakaót és a többi hozzávalót és krémesre keverjük ki.
Sütőpapírral bélelt tepsibe vagy szilikonformába töltsük bele a masszát és az előmelegített sütőben 180 fokon 20 percig süssük. A brownie attól brownie, hogy a közepe nem száraz, tehát az a jó, ha egy kicsit ragacsos tűpróbánál. Miután kivettük a sütőből, fél órára hagyjuk állni, majd tegyük a hütőbe és fogyasztás előtt szeleteljük fel, :)
Elsőként a kekszet készítettem el. A hozzávalókat egy tálba mértem, kézzel összegyúrtam és fél órára hűtőbe tettem. Fél óra leteltével szilikonos sütőpapíron kb. 3-4 mm vékonyra ny...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tészta hozzávalóit a lekvár kivételével tésztává gyúrom. Két egyforma részre osztom. Az első kinyújtott lapot sütőpapiros sütőlapra teszem, megszurkálom és lekvárral megkenem....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű