Azok nincsenek,majd később beírok recepteket. Addig is írjátok ti is. Ha valakit még be akartok venni ,szóljatok.
E-mail cím sem ártana
Az elkészítése roppant egyszerű. Felforraljuk a tejszínt és félretesszük. Egy nagy edényben, folytonos keverés mellett,, felolvasszuk a cukrot. Majd ha teljesen kristálymentes óvat...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű