6 tojás (szétválasztva 3 sárga nem kell)
édesítő
egy adag natúr fehérje
3 ek zabliszt
1 csomi sütőpor
3-4 ek víz
4 ek olaj
2-3 ek kakó
krém:3,5 deci tejszínhab
egy adag fehérje
vanilia aroma
10gr zselatin
pici víz
Tojásfehérjét habbá verjük sárgájához a többi dolgot
ha kicsit sűrűbb a tészta lehet még víz
aztán a fehérjét belekevrjük aztán két lapot sütünk ki
krém: tejszínhabotfehérjével felverni
ízesítesíteni
zselatint kis hidegvízben elkeverni pici mikró picit hül teszünk bele a krémbe és végül az egész tejszínhabhoz
ebből két adag
csokis rész
50gr zsírszegény margarin
4 ek olaj
fél tábla wawwl csoki ét és fél tábla tej ebből is két adag
összerakás:
kihül a tészta egy lap a tepsibe egy adag tejszínes cucc 10 15 perc hűtő addig csináljuk a csoki adagot szépen a tejszínhabra vissza a hűtőbe
megint tejszín ha a csoki megdermedt rá a tészta aztán a csoki
2-3 óra hűtő
Kézi mixerrel elkezdjük felverni a tojásfehérjét, amikor jó habos, fokozatosan hozzáadjuk a cukrot. Addig verjük vele, amíg kifényesedik (ez lehet akár 15-20 perc is!). Habzsákba t...
Elkészítési idő: 60-120 perc Nehézség: Nehéz
A tojást villával kicsit felverjük, hozzáadjuk a túrót, áttörjük, majd belekeverjük az édesítőt és lassan hozzáadagoljuk a lisztet, összegyúrjuk. Nekem 70 g liszt kellett, de ez fü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű