Gáztepsibe csokoládés piskóta /drnő csokisa,v.narancsos kevert/
Szíveket szaggatni kicsiket.
Belocsolni sziruppal mindeggyiket.
Csokikrémmel körbe szélezni minden 2. szívecskét,középre egy kis Gyümölcsdzem cseppet tenni.
Rátenni egy üres szívecskét.
Bevonni csokival /rácson/
Tetejére 2 vonal minta.
Oldalát csokidarával bevonni.
Késssssz.
A banánt összeturmixolom a tejjel és a tojásokkal. A száraz hozzávalókat is külön összekeverem. Majd a 2 masszát is csomómentesre összekavarom. 180 fokos sütőben kb 25 perc alatt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A túrót áttörjük, a tojásfehérjét kemény habbá verjük. A tojások sárgáját a vajjal, a sóval, a túróval, a darával összekeverjük, a habbal lazítjuk. Legalább fél óráig állni hagyju...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű