- 200 gr darált dió (és egy kevés a díszítéshez),
- 3 ek. ToTu krém extra/ nem paleó változatban sűrű tejszínnel csinálnám/,
- 4 ek. darált eritrit,
- 1 tábla étcsokoládé,
- 1 ek. olvasztott kókuszzsír
A csokin és a zsíron kívül minden hozzávalót jól összedolgozunk. Diónyi golyókat készítünk belőle, majd egy sütőpapíros tepsire, vagy tálcára helyezzük őket. A csokit és a zsírt összeolvasztjuk, majd ezzel vonjuk be a kis golyókat. Végül mielőtt megdermed megszórjuk a tetejüket egy csipet darált dióval.
Vigyázat, mert nem csak a szádban olvad! Ha nem vagy elég gyors a kezedben is....:)
Töröljük át a gombák kalapjait papírtörlővel, vékonyan szeleteljük fel, majd vágjuk kis darabokra. Egy kevés olajon pirítsuk két percig a lereszelt zellerszárat. Adjuk hozzá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A felsorolt fűszereket őröld finomra, majd alaposan keverd össze és tedd jól záródó üvegbe! Fél kg liszthez elegendő 1, 5 kanál fűszerkeverék.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az itt leírt adagból két nagy tepsinyi szaloncukor készülhet, ha nincs igény ilyen mennyiségre felezd el az adagokat nyugodtan! Két nagyobb méretű tepsit bélelj ki sütőpapírral. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű