10 dkg Norbi liszt,
3 tojás,
3 dl tej,
pici só, pici édesítő,
1 evőkanál olaj
A hozzávalókból szép sima palacsintatésztát keverünk, és már sütjük is!
Nagyon finom!
A joghurtot elkeverjük a majonézzel, belezúzzuk a megtisztított fokhagymát, meghintjük a sóval, beleszórjuk a szárított kaprot. Alaposan összeforgatjuk, és a hűtőben pihentetjük...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
szappant lereszeltem fél liter vizet felforraltam beleöntöttem a szappanreszeléket és lassu tüzőn sürün kavargatva felolvasztottam.Egy másik edénybe raktam 5.5liter vizet,amikor fe...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű