20 dkg update liszt, 2 tojás, 2 dl tejföl, 1 sütőpor, 1 kupak lovely sweet, reszelt citromhéj
A tojást, tejfölt, édesítőt, citromhéjat összekeverem, hozzáadom az átszitált és sütőporral elkevert lisztet.
Összegyúrom, 2 cm-esre kinyújtom és kiszaggatom.
Forró olajban sütöm.
A kész fánkokat fahéjas édesítővel (én eritrittel) megszórhatjuk, vagy cukormentes csokimázzal díszíthetjük.
. A hozzávalókat robotgéppel összekevertem, majd kisütöttem. Felét lekvárral, a másik felét fahéjas cukorral töltöttem, majd feltekertem. Jó étvágyat kívánok.
Elkészítési idő: 1 Nehézség: Könnyű
A májat megtisztogatjuk az epétől a hártyáktól és apróra daraboljuk. a hagymát nagyon apróra vágjuk , vagy lereszeljük , a fokhagymát áttörjük .A hozzávalókat 1 kis tálba rakjuk ,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverjük, majd egy serpenyőben kevés kókuszolajat felforrósítunk, belekanalazzuk a túrós masszát (1 evőkanál=1 túrós puffancs) és közepes lángon mindkét oldaluk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű