20dkg margarin,25 dkg porcukor ,4 dkg kakaó,3 evő kanál,rum
ezeket felmelegítem csokimázzá (:
A tojást, cukrot, lisztet, tejet, vizet és a sót simára keverjük. A palacsintasütőt kis olajjal elősütjük, majd miután már kellően felforrósodott az edény, egy merőkanál tésztát be...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindent bele egy keverőtálba, és hajrá, addig dagasztani géppel, vagy kézzel, amíg el nem válik az edény falától. Ez pár perc. Kalóriaégetőnek is jó. Majd meleg helyen, kb kétszere...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű