5 tojássárgája,20dkg porcukor,20dkg margarin,1p tejföl,sütőpor,van cukor,30dkg liszt ribizli.citromhéj
5 tojássárgáját 20dkg porcukorral 20dkg margarinnal habosra keverünk ,útána 1pohár tejfölt adunk hozzá ,és végül 1cs sütőporral ,30dkg lisztet keverünk hozzá.a masszát félig megsütjük útána ribizlit szórunk rá 20dkg porcukrot 5 tojásfehérjével felverjük habbá és rá kenjük a ribizlire szárazra sütjük a tetejére.
A hozzávalókat összegyúrjuk, golyókat formázunk belőle, majd édesítős darált dióba forgatjuk. Vagy Kókuszba!!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az étcsokit a margarinnal gőz fölött összeolvasztjuk. Az hozzávalókat összekeverjük, kivajazott tepsiben kb 25 percig sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához keverjük össze az alapanyagokat. 350 g liszt, 1 csomag sütőpor, 250 g cukor, 1 csomag vaníliás cukor, 5 tojás, 250 ,ml olaj. Ekkor még nagyon kemény lesz, de amik...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű