70 dkg finomliszt
25 dkg margarin
20 dkg porcukor
4 db tojás
2 csg. vaníliás cukor
18 gr /másfél csg) sütőpor
A kakaós részhez:
2 ek kakaópor
A díszítéshez:
10 dkg olvasztott csokoládé
A margarint a cukrokkal krémesre keverjük,majd egyenként hozzá adjuk az egész tojásokat.
A sütőporral elkevert liszttel összegyúrjuk.
Elfeleztem,felébe a kakaóport gyúrtam bele.
Pár órát pihentetjük.
Én a fagyasztóba tettem fél órára és ezután húsdarálóra szereltem a formát és különböző formákat daráltam ki ,úgy 8-10 cm-es hosszúakat.
180 fokra melegített sütőben világosra sütöttem.
3 nagy méretű tepsivel sült ki.
A tepsit enyhén margarinnal kenjük le.
A kihűlt süteményt olvasztott csokoládéval díszítettem.
A sütőt 180 fokra begyújtjuk, egy-két sütőlemezre vagy tepsire sütőpapírt vágunk. A liszteket, kakaót, porcukrot, szódabikarbónát és a fűszereket alaposan elkeverjük. A vajat me...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
egy banánhoz 2 db tojást adunk, botmixerrel alaposan összekeverjük. Mehet bele egy csipet vanília vagy fahéj is. Kókuszolaj a serpenyőbe és más süthetjük is. Csak középre kell e...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű