4 sárgarépa
1 zeller levelestől.........
.mindent frissen a kertből szedtem...4 sárgarépa ...1 zeller levelestől. ..3 petrezselyem ennek is pár levele...1 karalábé...2 paprika... 2 hagyma...2 cikk fokhagyma...lestyán levél...2 paradicsom...aprítóval összevágtam. ..ment a szép sárga csirkezsírra. ...dinszteltem...fűszereztem. ..fel engedtem. ..a tegnapi húslevessel. ..alaposan kiforratlan. ..majd botmix. ..és a jégkocka tartóba raktam...nekem nagyon tetszik az íze...de már tudom a folytatást is...
hhhhh
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
az üveg tetejére 1.5 deci rumot öntünk és az üvegeket kistányérral lefedve napra tesszük.....amikor a cukor teljesen felolvadt lekötjük..
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű