Paprika-paradicsom! Lehúztam a paradicsomok héját ezután összevágtam a paprikával együtt és üvegbe töltöttem. Kiskanál só ment bele és 95/30 automatáztam. :) Jó lesz pörköltbe, gulyásba vagy csak simán lecsónak is.
A diókat mossuk meg és töröljük szárazra. Csináljunk apró vágásokat rajtuk, vagy csak egyszerűen vágjuk ketté őket. Tegyük őket a befőttes üvegekbe, öntsük rá a mézet, majd hag...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A zöldbabot megmossuk, végeit levágjuk, ha szükséges, újra megmossuk, és egészben bő, forrásban lévő vízbe tesszük, s kb. 2-3 percig előfőzzük, majd lecsorgatjuk. (A babot nem s...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
asfsdf
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű