mm
:3dl tejben elkeverünk 4ek.lisztet,8 ek. cukrot,1csomag vaníliàs cukrot,sűrűre főzzük. Belekeverünk 10 dkg.margarint,25dkg.kókuszreszeléket. Kihűtjük.Apró golyókat megforgatjuk kókuszreszelékben,aminek közepébe mandulàt teszünk(nàlam ez kimaradt,mert nem volt itthon) Ez valószínű nem az igazi recept,de nekünk nagyon bejött.
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, jól kidolgozzuk és 2 cipóra osztjuk. Közben elkészítjük a krémet. A 4 tojásfehérjét 8 dkg cukorral felverjük, és félretesszük. A túrót 12 dkg cu...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta alapanyagait egy tálba tesszük és robotgéppel összedolgozzuk, majd fél órán át hűtőben pihentetjük. Közben felverjük a tojásfehérjét és belekeverjük a kókuszreszeléket és...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A hozzávalókat összegyúrjuk, majd kis gombócokat formálunk belőle. Meghempergetjük a golyókat a kókuszreszelékben.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű