500 gr csoki csepp
580 gr liszt
100 gr kakaópor
500 gr vaj
400 gr cukor
160 gr porcukor
10 gr só
1 kk szóda
vaníila rúd
Először a vajat a cukrokkal kihabosítjuk.
175°C pár perc kb 8 még puhán kell kivenni a sütőből
narancsot meghámozzuk, majd nagyobb kockákra vágjuk és pépesítjük. A magokat kiszedjük, ha esetleg vannak benne. A gyümölcspéphez adjuk a cukrot és a dzsemfixet, jól összekavarjuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Össze gyúrni és hűtőben pihentetni 1-2 órát. Kézzel gyúrtam szét a sutopapiron a tetejére szilva és pici cukor. A széleket kicsit vissza hajtottam. 175 fokon kb. 40 perc sütés.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű