- 4 db krumpli
- 5 tojás
- kolbász
- tejföl (4-5 dl)
- sajt
- só, bors
Megfőzöm a krumplit és a tojást, majd megpucolom őket és felszelem. A tepsit kivajazom, majd lerakok egy réteg krumplit. Ezután rakom rá a tojás szeleteket, a kolbász karikákat. A tejfölt sózom, borsozom, kikeverem, majd az egész tetejére csorgatom. Erre pedig sajtot reszelek.
Sütőben 30-40 percig sütöm. És kész is! :)
A padlizsánt és a cukkinit felkarikázzuk, megsózzuk, félretesszük. A fokhagymát, a gombákat megpucoljuk, felszeleteljük, ahogyan a paradicsomokat is. Előmelegítjük a sütőt 200°C-r...
Elkészítési idő: 25 perc Nehézség: Könnyű
Egy nagyobb lábost, félig töltve vízzel tegyünk fel melegedni erős lángon. A krumplikat hámozzuk meg és tegyük az enyhén sózott forrásban lévő vízbe, főzzük 5-7 percig. Közben a s...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes