2 tojásfehérje
7 dkg olvasztott kókuszolaj
1/4 tk. só
1 ek. citromlé
6 dkg chia mag
4 dkg szezámmag
3 dkg gari (cassava dara)
2 dkg tápióka keményítő
1/4 tk. szódabikarbóna
A tojásfehérjét habosítsd fel, de nem kell habbá verni. Keverd bele az olvasztott olajat, a sót és acitromlevet. A száraz hozzávalókat vegyítsd el és keverd bele a masszába. Készíts elő 2 tepsit, béleld ki sütőpapírral. Tegyél kis halmokat a papírra teáskanállal, de hagyj ki sok helyet közöttük. Fedd le gy másik sütőpapírral ésa másik tepsivel nyomd le, hogy teljesen szétlapuljanak. Óvatosan húzd le a tetejéről a papírt, tedd rá a másik adagra és ugyanígy ismételd meg, lapítd szét a másik tepsivel. Előmelegített 175 fokos légkeveréses sütőben kb 6-8 perc alatt megsülnek, akkor lesz jó ropogós, ha aranybarnáa sül a széle, ez sütőnként kicsit változó lehet, többször ellenőrizd. Hagyd kihűlni teljesen, melegen még nem ropogós.
Liszt,só,sütőpor összekeverni. Hozzáadjuk a margarint és a tojássárgát. Cukros tejben felfuttatjuk az élesztőt. Összegyúrjuk az egészet. Este készítjük. Hűtőbe tesszük. Regge...
Elkészítési idő: 20 pec+hűtő+30 Nehézség: Könnyű
◾️Az élesztőt felfuttatjuk a langyos tejben a cukorral. ◾️A liszteket egy tálba szitáljuk, beleöntjük a felfutott élesztőt, a szobahőmérsékletű margarint, a sót és alaposan kidag...
Elkészítési idő: 120 perc Nehézség: Könnyű