-110g zabliszt/darált zab
-50g kókusz
-1 tojás
-6g sütőpor
-csipet szódabikarbóna
-250 ml tej (én kevertem a tejet és a vizet)
-ízlés szerint édesítő
Száraz hozzávalókat összekeverjük, hozzáadjuk a tejet és a tojást, majd miután jól elkeveredett pihentetjük kicsit, hogy a zab megszívja magát és kicsit sűrűbb állagot kapjunk
Nekem nagyon szuper tapadásmentes gofrisütőm van, de ha félünk hogy leragad kicsit kiolajozhatjuk Majd következik a türelemjáték, sajnos nagyon lassan sül át, és ha idő előtt megnézzük akkor szétszakad
D én kb 9 percig sütöttem őket, és így pont jó . Ebből az adagból nekem 6db ilyen kis kockám lett
A palacsinta tésztájához langyosra melegítjük a 0,5 dl tejet, hozzáadjuk a cukrot és belemorzsoljuk az élesz- tőt. 10 perc alatt felfuttatjuk. A lisztet összekeverjük a sütőpor...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Eloszor elkeszitjuk a pudingot A vanilia pudingot keves tejben csomomentesre kavarjuk,hozza adjuk a tobbi tejet,cukrot es surure fozzuk Igy jarunk el az epres pudingal is Hulni...
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Közepes
Fele krémhez a kókuszt, fele krémhez a kakaóport keverjük. Tetejére a tejszínhabport készítjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű