2-3 narancs
ebből: 0,5 bögre narancslé
10 dkg margarin
1,5 bögre liszt
1 bögre cukor
4 tojás
2 kiskanál sütőpor
csipet só
A margarint a cukorral fehéredésig keverjük, majd egyenként hozzáadjuk a tojások sárgáját.
A narancs levét is hozzáadjuk folyamatos keverés mellett, majd a sütőporral elkevert lisztet adagolva beleforgatjuk.
Az elkészült masszát kivajazott, lisztezett közepes tepsibe igazítjuk és a tetejét összevágott narancshússal megszórjuk.
180 fokra előmelegített sütőben, félóráig, közepes lángon sütjük.
Marica és Iza nagyon finom sütije, amit nálunk sütött meg 2013. április 20-án.
A Rámát habosra keverjük a cukorral, a tojássárgájákkal, a sütőporral. Hozzá adjuk a narancs reszelt héját, a levét, csipet sót, végül hozzá gyúrjuk a lisztet. Egy órát pihentetj...
Elkészítési idő: kb 2 óra Nehézség: Könnyű
180 fokra melegítjük elő a sütőt és sütőpapírral kibélelünk egy 23 cm x 30 cm-es tepsit. Megolvasztjuk a vajat, összekeverjük a nápolyi morzsával, dióval, cukorral és csoki darabk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű