2 tojás
2 kanál Norbi liszt
1 cs szódabikarbóna
2 ek joghurt
2 cs himalája só
vegeta,
bors
A. tojás fehérjét szódabikarbónával kemény habbá vertem.A sárgát a joghurttal,liszttel,fűszerekkel összekevertem.Óvatosan összekevertem a fehérjés krémet a másikkal.Előmelegített sütőben 180 fokon kb 15 alatt megsütöttem.Isteni fincsi lett!!!!
A tejet, a tojást és a sót összeturmixoljuk. A 25 g útifűmaghéjra ráöntjük a tojásos tejet, majd nagyon gyors 5 másodperces mozdulattal összekeverjük villával és azonnal kiöntjük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A gombát megpirítjuk sóval meg borssal, majd hozzáadjuk a bacont és tovább pirítjuk őket. Ha mind a kettő kellően megpirult hozzaöntjük a tejszínt, összefőzzük őket és kész is. T...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz