"A csokoládét göz felett meg kell olvasztani,langyos mézet keverni hozzá és addig keverni még össze nem áll,utána kézzel jó alaposan össze gyúrmázni.100g csokihoz kb 30-35g méz kell.Èn Manner csokit használtam hozzá,nem tudom hogy másik fajtából mien lessz.Ha meg próbálod, sok sikert hozzá!üdv.Ilona"
A cukrot a vajjal habosra keverjük, ízesítjük reszelt citromhéjjal, pár csepp citromlével és apróra tört citrompótlóval (a sok citromlé ugyanis meglágyítaná a krémet). A töltelék...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
mindenféle mindenféle
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A kekszet ledaráljuk annyira, hogy a finom szemcsék mellett maradjon egy kevés, durvább darabka is, majd összedolgozzuk az olvasztott vajjal. Az egyik felét egy, az alján sütőpapír...
Elkészítési idő: 1 ó Nehézség: Könnyű