Egy tepsi süteményhez a 6-6-6 arányú verziót javaslom. Ehhez jön még 10 dkg vaj, és fél csomag sütőpor. A puha vajat habosra keverjük a cukorral, majd egyenként belekeverjük a tojások sárgáját is. A fehérjéket kemény habbá verjük. A lisztet kanalanként belekeverjük a cukros krémhez, majd óvatos mozdulatokkal a kemény fehérjehabot is beledolgozzuk a masszába.
Krém, ez az igazi, kicsit puha :) 30 dkg cukor 2 tojás 3 ek tej 3 ek liszt 3 ek kakaó, Összefőzzük, aztán még melegen 25 dkg vaj Langyos krémmel töltjük a kosárkákat.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztát összegyúrjuk és 1 órára hűtőbe tesszük. 1,2 l tejben, 9 evőkanál cukorral megfőzünk 3 vaníliás pudingot. 3 nagyobb almát lereszelünk, nem kell kinyomkodni a levét! Kettév...
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Könnyű