30 dkg liszt
10 dkg porcukor
30 dkg reszelt alma
3 egész tojás
1/2 csomag sütőpor
1 csomag vaníliás cukor
fahéj ízlés szerint
A hozzávalókat egy tálban összekeverni, majd egy kisebb tepsiben 190 fokra előmelegített sütőben készre sütni. Ha kihűlt porcukorral meghinteni, és felszeletelni.
Nagyon finom teával, tejjel kakaóval reggelire, vacsorára :)
.A tészta alapanyagait összedolgozom és ha ez megvan 2 cipót formázok belőle. Hűtőszekrénybe teszem, hogy megkeményedjen és reszelhető legyen. Ha nehezen boldogulunk a tészta össze...
Elkészítési idő: 1 öra Nehézség: Könnyű
A piskótához a tojásokat kettéválasztom a fehérjét elkezdjük felverni ha félig felvertük hozzákezdjük adagolni a cukrot ha benne van és a habunk elég kemény lejeb vesszük a robot g...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összekeverjük a hozzávalókat majd, forró olajban kisütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű