1 db édesburi
30gr csoki fehérje
2 ek törtmandula
1 toji
4 ek holland kakaó
1 kiskanál sütőpor
Édesburi négy részre vágod megfőzöd pépesíted majd a többit hozzáadod
180fok 30 perc
A tejszínt nagyon kemény habbá verjük. Rákenjük a vaníliás krémre. A tetejét reszelt csokoládéval is megszórhatjuk.
Elkészítési idő: 40 perc Nehézség: Nehéz
Piskótát sütni. 160 fok 40-45 perc. Vaníliás puding, cukor, tejbe megfőzni. A tojás fehérjét cukorral habbá verni , a meleg pudingba keverni, a felvert habot, melegen ráönten...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A tésztához a vajat a mézzel és a cukorral megolvasztjuk, majd a tojásokkal és az összekevert száraz hozzávalókkal együtt tésztává gyúrjuk. Mint minden mézes tésztát, ezt is jó pih...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes