-3 bögre liszt
-2 bögre cukor
-1 bögre tej
-1 bögre olaj
-6 egész tojás
-3 cs. vaníliás cukor
-1 cs. sütőpor
Tetejére: meggy vagy dió vagy darabos étcsoki
Robotgéppel összekeverjük a hozzávalókat.
Sütőpapíros tepsibe öntjük,megszórjuk kedvünk szerint.
200 C-on sütjük 30-40 percig
Gyümölcsös őzgerinc - sütés nélkül Bár én kevésbé szeretem a sütés nélküli süteményeket, de azért vannak nagy kedvenceim, mint például ez a gyümölcsös őzgerinc. A krém annyira kö...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit egy tálba tesszük és robotgéppel összekeverjük. Krémes, csomómentes kell legyen. Sütőpapírral bélelt tepsibe öntjük és 180 fokos sütőben 30 percen át sütjük. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű