150 g zabpehely liszt
1 nagy tojás (XL-es)
2-3 dl zsírszegény tej (inkább tegyél bele 2,5-et és nézd meg kell-e higítani a pihi után)
1 dl szénsavas ásványvíz
1 evőkanál olvasztott kókuszzsír
1 csipet só
pár csepp édesítő
Csak meg tudsz már csinálni egy palacsintát b+ :P
A tésztához a tojást, a kakaót, a mézet, a margarint és a porcukrot gőz fölött összekeverjük. Ha langyosra hűlt, belekeverjük a liszttel elkevert szódabikarbónát. Jól összedolgozzu...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindegyik piskótát egyforma nagyságú tepsibe sütjük. A roládokat még azon melegen felsodorjuk. A barna roládhoz a darált diót és cukrot leforrázzuk kevés tejjel, ha kihűlt bele do...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Késes darálóban összeturmixolni
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű