Hozzávalók:
- 40 dkg liszt
- 15 dkg porcukor
- félcsomag sütőpor
- 1 db kocka Ráma margarin
- 3 kanál kakaó
- 2 csomag vaníliás cukor
A tésztát alaposan összegyúrjuk – kétfelé vesszük. Az egyik felét kinyújtjuk, beletesszük a tepsibe. Erre kerül a töltelék
Krém:
- ½ túró – lehet több is.
- 20 dkg porcukor
- 3 tojás, fehérje habbá verve
- 1 kanál liszt
- 1 vaníliás cukor, 1 citrom reszelt héja
A tészta maradék részét – tésztareszelővel a habos töltelékre reszelem. Előmelegített sütőben sütőm.
A tésztát alaposan összegyúrjuk – kétfelé vesszük. Az egyik felét kinyújtjuk, beletesszük a tepsibe. Erre kerül a töltelék
A tészta maradék részét – tésztareszelővel a habos töltelékre reszelem. Előmelegített sütőben sütőm.
A tésztához a tojásokat szétválasztjuk, a fehérjét habbá verjük, majd hozzáadjuk a sárgákkal kikevert cukrot kanalanként. Ezt géppel is csinálhatjuk. Végül kanalanként belekeverjük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű