csokoládé, eper
1. Nem kell hozzá más, csak jégkockatartó (esetleg szilikon bonbonforma, ami akad otthon), csokoládé és eper.
2. A csokit gőz felett megolvasztjuk, az üregekbe töltjük, beléjük nyomunk egy-egy méretre igazított epret, a tetején elsimítjuk a csokit, aztán bedobjuk a fagyasztóba egy órácskára.
Tojásokat ketté szedem úgy csinálok belöle piskotát . Majd két formába öntöm és 175 fokon 25 percig sütöm .
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A töltelék tetszőleges, nálunk mákkrém volt, amihez darált mákot és kevés édesítőt annyi forró vízzel kevertem össze, hogy kenhető, de nem folyós krém legyen. A tojásokat a víz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű