- 60 dkg. liszt (fele rétesliszt!)
- 3 evőkanál olaj
- 3 db. tojás sárgája
- 6 dkg cukor
- 4 dl. langyos tej
- 50 gramm élesztő
- 1 kicsi :) só
A hozzávalókat összegyúrni.Két folpack között kinyújtani,szaggatni vagy formába nyomkodni ,kiütögetni tepsibe,megtartja a formáját. 180 fok 10-15 perc
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A megolvasztott mézet és margarint elkeverjük a porcukorral, a tojással és a fűszerkeverékkel .A lisztet elkeverjük a szódabikarbónával, majd apránként adagoljuk a mézes keverékh...
Elkészítési idő: 2-óra Nehézség: Közepes
Tészta: A tojássárgáját, a cukorral, a dióval, zsemlemorzsával és sütőporral összekeverjük. A tojásfehérjét felverjük kemény habbá és hozzáadjuk a kikevert masszához. Krém: A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű