olaj 50 gr+ liszt44gr+kakaó 20 gr+tej 58 gr+tojássárgája 84 gr+tojásfehérje 172gr+porcukor62 gr+citromlé 4gr
Az olajat 45 mp-ig melegítjük micróban ,lisztet és kakót hozzáöntjük elkeverjük és hozzáönjük a tejet.Hozzáőntjük a tojássárgáját és elkeverjük.Hűtőbe tesszük.
A fagyott tojásfehérjét ,cukrot és citromlevet felverjük habnak.
egy részét hozzákeverjük a csokihoz és utána a fehérjébe öntjük át és összekeverjük.
28X28 as tepsibe öntjük és előmelegített sütőben legalul egy rácson sütjük.
A tepsi oldala is papírral van bélelve.
Azonnal kiöntjük sütés után a papírt lehúzzuk és feltekerjük.
50 dkg Mascarpone
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összeönteni,utoljára a szódabikarbónát. Felforralni,jénaiban kiönteni és száradni hagyni. Szeletelni és enni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat lazán felverjük, elkeverjük benne a tejfölt, az élesztőt, a tejet és a puha vajat, beleszórjuk a sót, majd folyamatos keverés közben hozzáadagoljuk a kétféle lisztet, é...
Elkészítési idő: 2 óra Nehézség: Közepes