1 bögre cukor
2 kanál Corn szirup
1 kanál méz
1 bögre víz
szódabikarbóna
A hozzávalókat összeönteni,utoljára a szódabikarbónát.
Felforralni,jénaiban kiönteni és száradni hagyni.
Szeletelni és enni.
• 8 dkg cukor, 8 dkg rama, kikeverni, • bele 3 tojás, 30 dkg liszt, fél sütőpor, 1 vaníliás cukor, 4 dl tej, fél citrom reszelt héja
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tojásokat ketté szedem úgy csinálok belöle piskotát . Majd két formába öntöm és 175 fokon 25 percig sütöm .
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Egy vastag aljú serpenyőbe helyezzük a csokoládét (ha rúd, akkor törjük darabokra, minél kisebb, annál gyorsabban olvad). Ezután hozzáadjuk az összes többi hozzávalót, és mindent...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű